[Türkçe]

worldwide

barbour jacken nike store oakley schweiz nike air max tavas pandora schweiz nike free flyknit nike air max thea louis vuitton taschen nike cortez kaufen air max 2016 parajumpers herren nike air force 1 fred perry polo new balance schweiz moncler jacken timberland schweiz ray ban outlet

Haikon Dijital Video Kaydedici (DVR)

Hikvision Digital Technology, dünyanın en büyük video izleme ürünleri ve çözümleri tedarikçisidir. Şirket özellikle video izleme teknolojisi ile her tür yenilikçi CCTV ve video izleme ekipmanlarının tasarımı ve üretimi konularında uzmanlaşmıştır. Ürün gamı kameralar ve DVR’lardan video yönetim yazılımlarına kadar değişkenlik göstermektedir. Hikvision 2001’deki başlangıcından itibaren kısa sürede güvenlik sektöründe dünya çapında lider bir pozisyon almayı başardı.

Hikvision dünyanın en büyük Ar-Ge ekibine ve en gelişmiş üretim tesislerine sahip; bu sayede Hikvision müşterileri son teknolojiyle tasarlanan birinci sınıf ürünlerden faydalanabiliyorlar. Müşterilerine karşı duyduğu sorumlulukla Hikvision yenilik ve gelişimin sürekliliği için her yıl Ar-Ge çalışmalarına gelirinin %7’si kadar bir miktarda yatırım yapmaktadır.